Z zamiłowania

Nasza kadra

Nasze Przedszkole jest miejscem, w którym widzimy w Tobie artystę, gdzie znajdziesz dla siebie dużo zajęć związanych ze sztuką. W ten sposób staramy się zapewnić Ci pełny i wszechstronny rozkwit Twojej cudownej, dziecięcej natury. Jest to główny cel działalności naszego Przedszkola.

​Codzienne zajęcia z rytmiki, umuzykalnienia, nauki śpiewu, tańca czy plastyki prowadzone są przez naszych wspaniałych nauczycieli – Waszych przyjaciół. Odbywają się one w systemie lekcyjnym, a podróże z sali do sali dadzą Ci maksymalną możliwość poznawczą i rozwój Twojej samodzielności. W naszym Przedszkolu zdobywasz wiedzę i umiejętności w zabawie, eksplorując świat Ci bliski i ten niedostępny bezpośredniej obserwacji. Będziesz malować, śpiewać i tańczyć całym sobą, będziemy wspierać Twoje indywidualne predyspozycje, zdolności, zainteresowania.

Razem z Tobą będziemy tworzyć cztery duże przedstawienia teatralne w ciągu roku, które pokażemy na prawdziwej, profesjonalnej scenie, gdzie w świetle reflektorów i wśród szerokiej publiczności będziesz mógł pokazać swoje umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne.

​Dzięki różnorodnym zajęciom muzycznym i teatralnym oraz stałemu obcowaniu ze sceną staniesz się odważniejszy i jeszcze bardziej otwarty na różne formy wyrażania siebie. Nasi absolwenci zdają egzaminy do najlepszych szkół artystycznych w Polsce i za granicą, przechodząc wzorowo kilkuetapową selekcję. Ty także masz szansę na sukces.

Na Ciebie czeka nasze Przedszkole i oddani nauczyciele, którzy do tego sukcesu Cię poprowadzą.

Katarzyna Mielczarek
Katarzyna MielczarekWiceprezes Zarządu Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej
Społeczne Przedszkole Artystyczne jest miejscem, w którym dzieci są szczęśliwe.
Magdalena Wojnarowicz - Klimas
Magdalena Wojnarowicz - KlimasDyrektor Społecznego Przedszkola Artystycznego
Najchętniej dzieciom daję przede wszystkim siebie, miłość, uwagę, uśmiech, zrozumienie.
Danuta Stachowiak
Chcę dawać dzieciom dobro – ono zawsze do mnie wraca, czasem nawet ze zdwojoną siłą :)
Katarzyna Herba
W pracy z dziećmi kieruję się trzema azymutami: wiedzą pedagogiczną, doświadczeniem i szczegółową znajomością moich podopiecznych.
Joanna Kuś
Pomagam moim wychowankom rozwinąć często głęboko schowane skrzydła, ujawniając drzemiący w nich potencjał.
Sonia Karaszewska
Dzieciom daję najchętniej uśmiech, piosenkę, rozmowę, zabawę.
Grzegorz Markowski
Największą nagrodą w pracy z dziećmi jest dla mnie ich radość, jaką czerpią z nauki nowych słów, piosenek i wierszyków po francusku.
Tomasz Mrowiec
Poprzez odpowiednią formę ćwiczeń, staram się wspierać proces wychowania i rozwój najmłodszych.
Małgorzata Muszyńska
Chcę pokazać dzieciom, że kontakt ze sztuką, muzyką może ubarwiać całe nasze życie.
Łukasz Piechota
Uczenie gry na instrumencie wymaga spontaniczności tym bardziej, że każde dziecko jest inne.
Małgorzata Stępień
Uśmiech dziecka gdy czuje, że jest w stanie przekroczyć pewnego rodzaju barierę językową, nabiera pewności siebie i czuje się dumne ze swoich sukcesów daje mi radość.
Katarzyna Bomba
Najchętniej obdarowuję dzieci życzliwością i wrażliwością i mam nadzieję, że będą zdolni do bezinteresownego działania na rzecz drugiego człowieka.
Magdalena Nesbitt
W swojej pracy szczególną uwagę przywiązuję do radości i swobody artystycznej, podróżując z dziećmi przez szeroki świat różnych technik plastycznych.
Marta Czypionka
Bardzo lubię elastyczność i spontaniczność, którą wyzwalają we mnie dzieci i ich sposób patrzenia na dany pomysł.
Monika Galbas
Nasze muzyczne poranki ładują baterie na cały dzień, nie wyobrażam sobie cichych korytarzy przedszkola bez śpiewu dzieci.
Marta Pisarska
Daję dzieciom to, o co mnie proszą – śpiewamy i gramy ich ulubione piosenki.
Katarzyna Radzik
W mojej pracy kieruję się zarówno sercem, jak i wiedzą. Jest to ważne ponieważ moi podopieczni muszą czuć się akceptowani i otoczeni odpowiednią opieką.