Pełna radości

Galeria

Nasze Przedszkole jest miejscem, w którym widzimy w Tobie artystę, gdzie znajdziesz dla siebie dużo zajęć związanych ze sztuką. W ten sposób staramy się zapewnić Ci pełny i wszechstronny rozkwit Twojej cudownej, dziecięcej natury. Jest to główny cel działalności naszego Przedszkola.

​Codzienne zajęcia z rytmiki, umuzykalnienia, nauki śpiewu, tańca czy plastyki prowadzone są przez naszych wspaniałych nauczycieli – Waszych przyjaciół. Odbywają się one w systemie lekcyjnym, a podróże z sali do sali dadzą Ci maksymalną możliwość poznawczą i rozwój Twojej samodzielności. W naszym Przedszkolu zdobywasz wiedzę i umiejętności w zabawie, eksplorując świat Ci bliski i ten niedostępny bezpośredniej obserwacji. Będziesz malować, śpiewać i tańczyć całym sobą, będziemy wspierać Twoje indywidualne predyspozycje, zdolności, zainteresowania.

Razem z Tobą będziemy tworzyć cztery duże przedstawienia teatralne w ciągu roku, które pokażemy na prawdziwej, profesjonalnej scenie, gdzie w świetle reflektorów i wśród szerokiej publiczności będziesz mógł pokazać swoje umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne.

​Dzięki różnorodnym zajęciom muzycznym i teatralnym oraz stałemu obcowaniu ze sceną staniesz się odważniejszy i jeszcze bardziej otwarty na różne formy wyrażania siebie. Nasi absolwenci zdają egzaminy do najlepszych szkół artystycznych w Polsce i za granicą, przechodząc wzorowo kilkuetapową selekcję. Ty także masz szansę na sukces.

Na Ciebie czeka nasze Przedszkole i oddani nauczyciele, którzy do tego sukcesu Cię poprowadzą.